모든 제품
키워드 [ heavy duty scaffolding caster wheels ] 시합 35 상품.
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
200/250kg 하중 용량 산업용 PU 캐스터 휠 비계
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
장기간 나사형 스템과 8 인치 2200lbs 능력 과중한 업무 발판 휠
| 상품 이름 :: | 8inch 2200lbs 알루미늄 긴 스레드 줄기 빨간색 나일론 회전 중장비 비계 바퀴 |
|---|---|
| 바퀴 물자:: | Pa |
| 타이핑하세요 :: | 긴 나사산 알루미늄 스템 비계 바퀴 |
초연소 스캐폴드 스캐폴드용 스틸 스캐폴드 바퀴
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
롤러 베어링이 있는 50mm 산업 스캐폴딩 롤러 바퀴
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |

