모든 제품
키워드 [ smooth light duty casters ] 시합 156 상품.
중량 및 온도 환경을위한 아연 접착 가벼운 부대 캐슬러
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
4.5 Inches Overall Height Light Duty Casters 105mm Wheel Width for Smooth and Stable Movement
| Load Capacity: | 500 Lbs |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
90-135kg 용량 가벼운 직무 캐스터 전체 높이가 4.5 인치
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
평면 베어링 플라스틱 휠 코어 전체 잠금/스윙블 잠금 브레이크와 함께 철판 장착 가벼운 직무 바퀴
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
플라스틱 휠 코어와 함께 내구성 있고 가벼운 디자인 가벼운 직무 롤러
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |

